הנזל וגרטל: ציידי המכשפות - פוסטרכמו כל אגדת ילדים טובה, גם הנזל וגרטל, או בשמם היותר מוכר במחוזותינו "עמי ותמי" זוכה לגרסת כיסוי קודרת עם מוטיבים שילדים קטנים קצת פחות יתחברו אליהם.

החוויה, או יש להגיד הטראומה, שעברו הנזל וגרטל כשהיו ילדים ונחטפו ע"י המכשפה לבית הממתקים שלה יצרה תחושות נקם עמוקות בשניים כנגד מכשפות. וכעת כשהם בוגרים יותר, מיומנים יותר וחכמים יותר הם הפכו לציידי מכשפות, לא סתם ציידים אלא הטובים ביותר בתחום.

האחים מקבלים משימה חדשה ומעניינת, הם מגיעים לעיירה גרמנית קטנה ומתבקשים ע"י ראש העיירה לתפוס ולהשמיד מכשפה שמתחבאת ביערות שסמוכים לעיירה ומתכננת לחטוף ולהקריב כמה מילדי העיירה בתוך יומיים.

המשימה אמורה להיות פשוטה עבור הנזל וגרטל כיוון שהנקמה שמניעה אותם הופכת אותם לחזקים יותר ובניגוד ליתר ציידי המכשפות על השניים לא פועל שום לחש או כישוף והם מוגנים מפניהן.

כמובן שהדברים אף פעם לא כל כך פשוטים, והפעם מי שמפריע להם בביצוע המשימה שנקראו לעשות הוא השריף המקומי של אוגוסברג. השריף הוא בחור אליס וגס שמנהל מרדף עצמאי בעקבות המכשפה ומתכוון להיות היחיד שימצא אותה ויציל את העיירה. במקום לשתף פעולה עם שני המומחים שהגיעו לאותה מטרה בדיוק הוא חושד בהם ומפריע להם בעבודתם.

כעת העבודה היא כפולה, גם לתפוס את המכשפה וגם להאבק בשריף המעיק והמעצבן שלא נותן להם לפעול בצורה נינוחה.

 
במאי: טומי וויקולה.
שחקנים: פמקה ג'נסן, ג'רמי רנר, ג'מה ארטרטון, דרק מיירס.
ז'אנר: פעולה, אימה, פנטזיה.
משך הסרט: 88 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!