משחקי הרעב התלקחות שעלה לאקרנים לפני למעלה מחודש הוא הפרק השני בסדרת סרטי משחקי הרעב המבוססים על סדרת הספרים המצליחה.

הסרט הראשון שזכה להצלחה יוצאת דופן וריתק לבתי הקולנוע צופים רבים יצא ציפייה רבה לסרט השני שיצא בנובמבר האחרון בישראל.

אחרי שבסרט הראשון נחשפנו למחוזות השונים בניהם מתקיימים משחקי הרעב החייתיים בין בני הנוער הנבחרים מכל מחוז וצפינו בקטניס אוורדין וחברה פיטה מלרק זוכים במשחקים כזוג בפעם הראשונה אי פעם.

בהתקלחות קטניס שזכה רוצה לחזור לביתה ולשוב אל חייה הנורמטיבים אבל העניינים לא כל כך פשוטים ואחרי שזוכים במשחקים החיים לא באמת נשארים כמו שהיו בטח שלא נשארים נורמטיביים.

תחילה הזוג נאלץ לצאת למסע נצחון במחוזות השונים וכמובן שבמסע לא מכיל בתוכו חום ואהבה של אנשי המחוזות השונים אלא כעס רב מצד גורמים רבים ובראשם הנשיא סנואו שמאשים אותה ואת פיטה בהפרת הכללים של המשחקים.

כיוון שהשניים איימו בהתאבדות משותפת בסיום המשחקים מה שיכל לגרום למצב שאף מחוז לא יזכה במשחקים ההמונים מאשימים אותם שזאת הייתה מזימה משותפת שלהם והם יוצאים למסע שכל תכליתו להוכיח שהמהלך שביצעו נבע מתוך אהבת אמת אחד לשני ולא מתוך רצון לעורר את זעמם של כל אנשי המחוזות שהפסידו במשחקים.

לא די בכך שאנשי המחוזות השונים לא קיבלו בצורה יפה את זכייתם, הנשיא סנואו מאיים עליה כי במידה ולא תצליח לגרום להמונים להאמין באהבתם כלל משפחתה וחבריה הקרובים יוצאו להורג.

 

במאי: פרנסיס לורנס.
שחקנים: פיליפ סימור הופמן, וודי הרלסון, דונלד סתרלנד, אליזבת בנקס, ג'פרי רייט, ג'וש הצ'רסון, ג'נה מאלון, ג'ניפר לורנס, ליאם המסוורת, לני קרביץ.
ז'אנר: מדע בדיוני, הרפתקאות, פעולה.
משך הסרט: 146 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!