פראנורמן - פוסטרסרט האנימציה החדש שיעלה לאקרנים ביום חמישי הקרוב, ה-29.11.12 ויקח אותנו אל עולם שכולו רוחות, מתים וכישופים.

משפחת באבקוק חיה בעיירה קטנה שעסוקה רוב יומה במאבק כנגד משכפות, רוחות רפאים ומעשי כישוף שונים שלא מרפים מתושבי המקום.

בניגוד לתושבי העיירה ככלל ובני משפחת באבקוק, לנורמן באבקוק יש יכולות מיוחדות, הוא יודע לתקשר עם עולם הרוחות. ביכולתו של נורמן לנהל שיחות עם המתים ואכן הוא עושה זאת ואפילו מכיר כמה חברים טובים שאינם בעלי רוח חיים.

יום אחד שומע נורמן מדודו על טקס מיוחד שמתרחש בעיירה שלהם כבר שנים רבות והפך למסורת בעיירה. מטרת הטקס היא להגן על תושבי העיירה מפני מכשפה רעה שנסתה לפגוע בתושבים בעבר והם הצליחו לגרש.

משהו בטקס לא מתרחש כפי שתוכן ובמקום להגן על העיירה מפני המכשפה ההפך הגמור מתרחש, המכשפה חוזרת אל העיירה ויחד איתה חוזרים לחיים כל המתים בשילוב צבא מכשפות.

כמובן שנורמן שיש לו היכולת לתקשר עם המתים הוא היחיד שיכול להציל את העיירה שלו מפניהם אך הוא לא בטוח כל כך עד כמה המסורת העתיקה של העיירה שמנסה להלחם במכשפות ורוחות נכונה.

המתים מספרים לו סיפורים מעניינים שלא נשמעו מעולם ונכנסו יחד איתם אל הקבר.

כעת שהכל מונח את כתפיו של נורמן החלטה נכונה יכולה להציל את העיירה ועל הדרך להביא נחת לעשרות נשמות שסבלו במשך עשורים במאבק בין החיים למתים, בין אנשי העיירה למכשפות.

במאי: סאם פל.
קולות: ג'ון גודמן, קייסי אפלק, לזלי מאן, אן קנדריק, ג'ף גרלין.

טריילר:

Be Sociable, Share!