סרט האנימציה החדש מבית וורנר ברוס, חסידוס, או בשמו באנגלית Storks הוא סרט מקסים וקסום לכל המשפחה.

הילדים יהנו מעלילה נעימה, מתוקה, משעשעת ומעניינת כמו שיודעים ליצור רק סרטי אנימציה לילדים וההורים יהנו מאנימציה איכותית וסיפור מעניין שנוגע גם בחיים הבוגרים שלהם ולא רק בילדיהם.

מפעל "חסידות בע"מ" שהתמחה במשך שנים בשילוב תינוקות להורים טריים וצעירים(שהרי ידוע לכולם שילדים באים לעולם ע"י חסידות) עוזבים את עסקי התינוקות וקופצים לעולם העיסקי.

כעת מרכז השילוח של המפעל מקבל הזמנות סטנדרטיות מהאינטרנט של מוצרים דוממים ופשוטים, ומשלח אותם בצורה מקצועית אל בית הלקוח.

הכל פועל קשורה עד שג'וניור, חסידה צעירה עושה טעות ומקבל אל המפעל תינוק, כעת הוא חייב לשלח אותו אל היעד מה שמבלבל את המפעל כולו ומחזיק קסם ישן שאבד אל המפעל.

הוא חייב למצוא פתרון לתינוק הלא מורשה שהגיע אליו ולתקן את המצב לפני שמישהו אחר במפעל ישים לב ויעלה על כך שמשלוחי התינוקות שוב חזרו אל מפעל חסידות בע"מ.

על מנת לפתור את הבעיה ולהסתיר את המשלוח נעזר ג'וניור בטוליפ, ילדה צעירה שאומצה על ידי המפעל בעבר כשהייתה תינוקת כיוון שהיו בעיות עם הזוג אליו הייתה צריכה להשלח.

יחד שניהם מנסים להבין איך הם יכולים להעביר את התינוקת על מנת לא להפר את חוקי המפעל הנוכחיים ואת הרוח אותה מבסס הבוס שלהם במפעל, ומצד שני גם כן מנסים לדאוג לכך שהתינוקת תגיע לבית טוב שכן הזוג הצעיר אליהם צריכה התינוק להשלח עובד במשרה מלאה ולא יכול להעניק לתינוק העתידי שלהם את תשומת הלב הנדרשת.

הסרט הוא סרט מקסים, מתוק, מלמד ונעים כמו שצריך להיות סרט אנימציה לילדים. נצלו את ימי החגים וקחו את הילדים לצפות בו בקולנוע.

 

במאים: ניקולס סטולר, דאג סוויטלנד.
ז'אנר: אנימציה, קומדיה, ילדים.
קולות: אנדי סמברג, קטי קרוואן, קלסי גרמר, ג'ניפר אניסטון, טיי בורל, אנטון סטרקמן.
משך הסרט: 89 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!