והרי החדשות אחד מסרטי הקומדיה המוצלחים והמצחיקים של השנים האחרונות בכיכובו של וויל פרל עלה לאקרנים בארה"ב לפני כשבוע וזוכה להצלחה אדירה עד כה.

האירועים בסרט החדש מתרחשים כמס' שנים אחרי הסרט הראשון, רון וורוניקה מתחתנים ושניהם הופכים למנחי חדשות משותפים באחת מתחנות החדשות בעיר הגדולה, ניו יורק.

יום אחד מגיע אל השנים מאק טאנן, מנחה חדשות הלילה המפורסם ביותר בניו יורק ומציע לורוניקה להפוך למנחת חדשות הלילה הראשונה בהיסטוריה, ובנוסף הוא מחליט להביא לפיטוריו של רון בעקבות הופעה יוצאת דופן שלו בזמן שידור.

רון שבור ומחליט לעזוב את ורוניקה ובנו בן השש, וולטר. שישה חודשים לאחר מכן הוא חוזר לסן דייגו, שבור ומתוסכל ואינו מסוגל לעבוד שוב בתחנת חדשות.

למרות הכל רון מקבל הצעת עבודה מסוכן של GNN, תחנת החדשות הראשונה והיחידה שמשדרת 24 שעות ביממה, התנאי היחידי שלו לכך הוא שרון יאסוף סביבו את הצוות המקורי שלו.

מאותו הרגע שהצוות מתאחד, דבר שלא היה קל במיוחד לעשות אחרי כל כך הרבה זמן שלא היה בקשר עם מרבית האנשים, העניינים לא מפסיקים להסתבך ולהיות מצחיקים מרגע לרגע.

ההמלצה שלי: לא יודע אם הסרט הולך לעלות בבית הקולנוע בארץ או לא, אבל בתור חובב של וויל פרל אני ממליץ לכל אחד למצוא את הדרך לצפות בסרט. הומור רדוד ומורכב משולב במשחק מצויין של שחקני קומדיה איכותיים.
פשוט תמצאו איך ואיפה לראות ותהנו מכל רגע.

במאי: אדם מקיי.
שחקנים: וויל פרל, סטיב קרל, פאוול רוד, דיוויד קואצ'נר, כריסטינה אפליגייט.
ז'אנר: קומדיה.
משך הסרט: 119 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!