ג'אנגו חסר מעצורים - פוסטר"ג'אנגו ללא מעצורים", סרטו החדש של אחד הבמאים המוערכים והיחודיים של דורנו, קוונטין טרנטינו, עולה לאקרנים מחר, ה-17.1.13 וומחזיר אותנו אל המערב הפרוע מזווית שונה לגמרי.

הימים הם ימי העבדות בארה"ב, כשנתיים לפני תחילת מלחמת האזרחים הגדולה בהיסטוריה. ג'אנגו עבד שחור שלא חדל לנהוג באלימות כלפי אדוניו, אנשי הדרום. ג'אנגו מתבקש או אם לדייק נאלץ לשתף פעולה עם אחד מציידי הפושעים הבולטים של אותה תקופה ד"ר קינג שולץ הגרמני.

כדי לשכנע את ג'אנגו לשתף איתו פעולה מסכם איתו הד"ר הסכם מיוחד – אחרי שיעזור לו לתפוס את האחים בריטל ישחרר אותו לחופשי והוא יהפוך לאדם ללא אדון.

העבודה בין ג'אנגו לד"ר מצליחה ביותר וג'אנגו מצליח ללכוד את האחים די בקלות, אך למרות שהד"ר משחרר אותו לחופשי הוא מחליט להמשיך ולעבוד לצידו ולרדוף אחרי מבוקשים נוספים בחצי המדינה הדרומי.

בניגוד למה שחושב הד"ר המניע של ג'אנגו לשתף איתו פעולה הוא ממש לא הרצון בחופש, אלא חיפוש אחר אישתו ברומילדה שנלקחה ממנו לפני שנים ע"י סוחרי עבדים דרומיים.

אחד המבוקשים אותם מנסה ד"ר שולץ ללכוד הוא קלווין קאנדי, בעלים של חוות מטעים העונה לשם קאנדילאנד בה מתקיימים קרבות האבקות של עבדיו של קאלווין הידוע לשימצה.

אחד מעבדיו הנאמנים של קלווין, סטיבן, חושד במניעים של ג'אנגו ושולץ והשניים נמצאים כעת במאבק מול הארגון הענק של קאנדי שמחזיק בין היתר גם ברומילדה ולא יתן לג'אנגו לשחרר אותה.

קאנטין טרניטינו, הידוע כאחד הבמאים המיוחדים של הוליווד הביאו אל האקרנים סרטי קאלט רבים כמו: ספרות זולה, כלבי השמורת, ממזרים חסרי כבוד, קיל ביל ועוד רבים וטובים. סרטיו ידועים באלימות רבה וחסרת מעצורים וכמובן במבנה ייחודי ומתוחכם.

ההמלצה שלנו: טרנטינו בשילוב של גדולי השחקנים כדוגמת – סמואל ל. ג'קסון, ליאונרדו דיקפריו, כריסטופר וולץ ועוד רבים פשוט שווה צפייה בכל צורה ובכל עטיפה.

במאי: קוונטין טרנטינו.
שחקנים: סמואל ל. ג'קסון, ליאונרדו דיקפריו, קורט ראסל, ג'יימי פוקס, כריסטופר וולץ, ג'יימס רוסו, פרנקו נרו, קרי וושינגטון, ברוס דרן, דון ג'ונסון.
ז'אנר: מערבון, קומדיה.
משך הסרט: 165 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!