רווקים לשבועהשם של הסרט לא יפתיע את מי שיראה אותו, במרכז הסיפור שני גברים שנשואים שנים רבות ומקבלים באופן יוצא דופן מנשותיהן אישור לשבוע שלם לצאת עם בחורה אחרת ובעצם להיות שוב רווקים. לצאת עם בחורה אחרת.

ריק (אוון וילסון) הוא הבחור הראשון שעולה בראשכם כאשר אתם חושבים "ילד טוב ירושלים" אך יש לו בעיה אחת, לעיתים הוא מסתכל על נשים אחרות, זה קורה בעיקר בגלל השפעתו הרעה של חברו הטוב ביותר פרד (ג'ייסון סודיקיז). בני ה40 האלו חושבים שהם יכולים להשיג בחורות כמו שעשו בימים בהם היו בקולג'.

ה"חופש" שהם מקבלים מנשותיהם לעשות בו כרצונם עם נשים אחרות מוביל אותם למצוד חסר פשרות אחרי נשים ומביא אותם לסיטואציות מצחיקות כשהם נכנסים לדיאלוגים עם נשים בנות חצי מגילם והרבה מעל הליגה שלהם.

את הסרט אפשר לחלק לשני חלקים(שמשולבים יחד במהלכו). חלק אחד הוא החלק בו השניים מבלים את רוב זמנם במשחקי וידאו וגולף – החלק הזה די מבאס והסרט מרגיש כאילו לא זז. אך החלק השני בו השניים מכירים בחורות, ננעלים על המטרה ומוכנים לעשות הכל בכדי לבדוק את יכולותיהם פשוט אדיר. אמנם נצטרך לסבול עירום גברי מלא, אבל תאמינו לנו זה שווה את זה.

הסרט אומנם טיפה גס, גם מבחינת הבדיחות וגם מבחינת העירום הגברי שמופיע בו, אבל שווה צפייה בהחלט ! סרט קורע בכיכובו של אוון וילסון.
הסרט מתאים גם לדייט, או סתם לשבת בבית עם הבחורה ולראות סרט מצחיק עם נגיעות רומנטיות.

הצצה לסרט(באיכות HD):

Be Sociable, Share!