סת' רוגן וזאק אפרון, צמד היהודים האמריקאים, חוזרים לסבב שני עם הסרט "שכנים".
העלילה חדשה, השיטה אותה שיטה – הומור נונסנס, קונטרסט בין רוגן השמנמן "הלא מוצלח" לבין אפרון החתיך המיוסר.

וזהו התקציר(הקצר באמת) למי שלא צפה בסרט הראשון, מק וקאלי זוג הורים צעירים מביאים לעולם את ילדתם הראשונה ועוברים בפעם הראשונה לבית המשפחתי הראשון שלהם, רגע מרגש ומכונן עד שהם מגלים שהשכנים שלהם הם לא אחרים מאשר אחוות בנים של הקולג' המקומי.
שם מתחיל מאבק בין הזוג לבין אנשי האחווה בניסיון לייצר תנאים אפשריים לגידול תינוקת חדשה.

אז את הסרט הראשון עברנו, צחקנו ומישהו שם בהפקה שם לב כנראה הבין שהחיבור בין השניים(שכבר הניב כמה וכמה סרטים) גורם לאנשים להגיע לקולנוע ולצחוק והחליט להביא אלינו את הסרט השני בסדרה.

אחרי שמק (סת' רוגן) וקאלי(רוז ביירן) עברו את המשוכה של הבת הראשונה, קאלי מגלה שהיא בהריון ומק מגלה זאת באמצעות תופעות הלוואי של ההריון (ספויילר: קאלי מקיאה למק על הפנים תוך כדי שהם שוכבים) והזוג מחליט שהגיע הזמן למכור את הבית שלהם ולקנות בית חדר, גדול יותר, כזה שיתאים למשפחה בעלת 4 נפשות.

הזוג מוצא קונה, רק שבגלל הלחץ למכור הם לא שמו לב שבמקום שתהליך המכירה יהיה מידיי, הם נכנסים לתהליך מכירה שנמשך חודש, במהלכו יכולים הדיירים העתידיים לבקר בכל נקודת זמן ולבחון את הבית כדי להחליט האם הם מעוניינים לממש את רצונם לקנות את הנכס.

בדיוק ברגע שהם חושבים שהכול בסדר, ושתהליך המכירה יהיה פשוט וקל, הם מכירים את השכנים החדשים שלהם – אחוות בנות חדשה שהוקמה ע"י שלבי(קלואי גרייס מורץ) ושתי חברות נוספות שלה המוחות על כך שעפ"י החוקה של האוניברסיטה לאחוות בנות אסור לערוך מסיבות, אסור לעשן ואסור לשתות.
הן מחליטות לצאת למסע פמיניסטי במטרה להוכיח שאחוות בנות לא צריכה להיות תלוי בגברים כדי להינות וכדי ליצור את המסיבות הכי שוות שיש.

בנקודה זו נכנס לתמונה טדי(זאק אפרון), המומחה לאחוות בנים. טדי נמצא בנקודת משבר בחייו, כל הסובבים אותו התקדמו בחיים, יש להם קריירות, חלקם מתחתנים ורק הוא עדין עובר כדוגמן בכניסה לחנות לבוש בג'ינס ונטול חולצה.

טדי עוזר לבנות להפוך את האחווה שלהן לדבר הכי מדובר והכי שווה בקולג', עד שהן מחליטות להיפרד ממנו, מה שגורם לו להחליף צד, ולהיות בפעם הראשונה בצד של המבוגרים.

כעת הוא מצרף למק וקאלי ושלושתם מנסים להלחם בשכנות החדשות במטרה להצליח למכור את הבית ולעבור לשלב הבא בחיים, עם התינוקת החדשה שעתידה לבוא ובדרך גם להפוך להורים טובים יותר.

 

במאי: ניקולאס סטולר.
שחקנים: זאק אפרון,  סת' רוגן,  דייב פרנקו,  רוז ביירן,  סלינה גומז,  ליסה קודרו קלואי גרייס מורץ.
ז'אנר: קומדיה.
משך הסרט: 92 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!