"הקופסונים" סרט אנימציה חדש לכל המשפחה שיעלה לאקרנים ביום חמישי הקרוב 9.10.14 מכניס אותנו אל עולמם של הקופסונים, חברות יצורים שחיים מתחת לעיר הגדולה ולבושים בקופסאות ממוחזרות.

בעיר הגדולה קיימת אגדה אורבנית על כך שהקופסונים הם יצורים מסוכנים שיוצאים בלילות מתוך פתחי הביוב וגונבים את רכושם של התושבים, גבינות מסריחות ואפילו את ילדיהם.

אך האמת היא לא כך בכלל, הקופסונים הם יצורים נחמדים, קטנים ומוזרים שאוספים את הזבל של תושבי העיר הגדולה והופכים אותו לשלל שלהם, בדיוק כמו שאומר הפתגם האמריקאי הידוע – "זבל של אדם אחד הוא האוצר של אדם אחר".

יחד עם הקופסונים חי גם אגס, ילד אנושי לחלוטין אותו אימצו אליהם כבר בינקותו והוא חי יחד איתם כאילו נולד כאחד מהם.

יום אחד מגיע אל העיר מדביר מרושע שמוכן לעשות הכל על מנת להכנס אל חוג החברה הגבוה של צ'יזברידג' ומחליט כי הדרך הטובה ביותר היא לצאת למסע להשמדתם של הקופסונים.

אגס שחי עם היצורים הקטנים והמוזרים ויודע שהם יצורים טובים שלא רוצים להזיק כלל וכלל לבני האנוש יוצא למסע על מנת להגן עליהם ומנסה ליצור גשר שיחבר בין שני העולמות ויבטל סוף סוף את האגדה הנוראית על היצורים החמודים איתם הוא חי.

האם אגס יצליח להציל את המצב ? האם המדביר האכזרי יצליח לפגוע בחברים המיוחדים של אגס ? בשביל לקבל את התשובות תצטרכו להזמין כרטיס לסרט !

 

במאים: גרהאם אנאבל, אנתוני סטאצ'י.
קולות: בן קינגסלי, טוני קולט, ג'ארד האריס, סיימון פג, ניק פרוסט, אל פנינג, טרייסי מורגן.
ז'אנר: אנימציה, הרפתקאות, קומדיה.
משך הסרט: 97 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!