אם היו מספרים לי את הסיפור הזה לפני יציאת הסרט והיו אומרים לי שמדובר בסיפור אמיתי הייתי אומר שזה טירוף, אם באותה נשימה היו אומרים לי שמישהו יצליח להוציא מהטירוף הזה קומדיה מוצלחת לא הייתי מאמין.

"כלבי מלחמה" סרטו החדש של טד פיליפס בכיכובם של ג'ונה היל, מייס טיילר וברדלי קופר הוא קומדיה פרועה שבה המציאות עולה על כל דימיון.

אפרים ודיויד, שני צעירים יהודים אמריקאים מלאי אמביציה אך חסרי השכלה אמיתית, מנצלים יוזמה של הממשל האמריקאי לאחר שזה מקבלת ביקורות רבות בנושא מכירת נשקים בזמן המלחמה בעיראק ויוצאים להרפתקה מטורפת במטרה להגשים את החלום האמריקאי – להתעשר ככל שניתן.

השניים ניגשים למכרז אמריקאי המאפשר לעסקים קטנים ועצמאיים למכור נשקים מחוץ לגבולות המדינה, בהתאם לחוקים המוגדרים, עבור צבא ארצות הברית.

השניים מתחילים בקטן, עם חוזים קטנים(כאלה שמכניסים להם לא מעט כסף) ומתחילים לטעום את טעמם של החיים הטובים, אלה שמגיעים יחד עם הכסף.

אם תהיתם לרגע האם השניים יסתפקו בחוזים קטנים ויהנו מההכנסה הלא רעה בכלל שלהם, לא טעיתם לרגע – אפרים ודיויד לא רוצים להפסיק, ורוצים ללכת על כל הקופה, לא משנה מה הדרך לשם תדרוש מהם, הכל כדי להתעשר עוד יותר.

צמד החברים ממיאמי שמכיר עוד מימי התיכון זוכה במכרז שיווק ענקי של הפנטגון, עסקה בעלות של 300 מיליון דולר – מכרז שיוציא אותם למסע מטורף לחימוש צבא אפגניסטן.

הדרך לאפגניסטן לא פשוטה והשניים מוצאים את עצמם, משקרים, מרמים, מסתכנים ובעיקר חיים תוך טירוף מוחלט – הכל כדי להיות עשירים יותר.

 

במאי: טד פיליפס.
שחקנים: ג'ונה היל, ברדלי קופר, מייס טיילר, אנה דה ארמס.
ז'אנר: קומדיה.
משך הסרט: 114 דק'.

 

טריילר:

 

Be Sociable, Share!