יחפה, קומדיה רומנטית חדשה בכיכובה של אוון רייצ'ל ווד, הוא סרט קומדיה רומנטית כמו שמצופה מקומדיה רומנטית להיות(למרות שיש סטייה די רצינית לצד הרומנטי)  אך לא הוסיפו לו טוויסט נחמד כזה שלא סתם לוקח אותנו לזוג צעיר שהכיר לגמרי במקרה ומתאהב בסוף המערכה האחרונה.

ג'יי הוא הבחור שלנו, גבר בטלן ולא משקיע במיוחד שלא התקדם במילימטר בחייו, הוא הכבשה השחורה של המשפחה, זה שכבר איבדו את הציפיות ממנו ויודעים מראש שאין מה לצפות הרי הוא יאכזב.

אחרי העדרות ארוכה מקרבת משפחתו הוא חוזר לבית ולמשפחה לכבוד חתונת אחיו(המוצלח כמובן ביחד אליו) והפעם לא בא לו להמשיך להיות הכבשה השחורה והוא מאמין שאם יגיע עם בת זוג(גם אם היא לא באמת הבת זוג שלו) הוריו ומשפחתו יסתכלו עליו אחרת ויתחילו להעריך אותו.

לשם כך הוא מכניס לסיפור את דייזי, יותר נכון הוא מבקש ממנה טובה, להדמות לבת הזוג שלו מול משפחתו וללוות אותו לביקור בבית הוריו לתקופת החתונה.

דייזי מתלהבת מהרעיון ומחליטה לשתף פעולה בצורה מושלמת, הבעיה היחידה היא שדייזי לא בדיוק בחורה רגילה. יותר נכון היא בחורה לא רגילה בכלל.

דייזי מעולם לא פגשה אנשים רגילים, מעולם לא תקשרה איתם ומעולם לא הסתובבה בחברתם – היא הייתה מאושפזת לאורך מרבית חייה במוסד פסיכיאטרי.

אין ספק שהחיבור בין בחור בטלן שרוצה להרשים את הוריו לראשונה ובת זוג שנפגשת בפעם הראשונה עם אנשים רגילים יוצר ניצוצות וריקושטים עפים לכל הכיוונים מהחיבור הזה.

במאי: אנדרו פלמינג.
שחקנים: אוון רייצ'ל ווד, ג'יי. קיי. סימונס, טריט וויליאמס, סקוט ספידמן.
ז'אנר: קומדיה, רומנטיקה, דרמה.
משך הסרט: 90 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!