הגלישה הגדולה במאווירקס - פוסטר"הגלישה הגדולה באווירקס" הוא סרט דרמה חדש בבימוים של מייקל אפטד וקרטיס הנסון, המביאים לאקרנים את סיפורו האמיתי של אחד הגולשים המוערכים והמוכרים בעולם, ג'יי מוריארטי שהפך לאחד הגדולים בתחום כבר בגיל 16 כשתועד במהלך אחד התרגילים המסובכים שנראו אי פעם בעולם הגלישה.

הסרט מביא את סיפורו של בחור צעיר מסנטה קרוז, קליפורניה שחובב גלישה כבר מאז היה ילד צעיר. ג'יי מגלה את האפשרות לגלוש על הגל המסוכן ביותר שנראה ברחבי האוקיינוס ומחליט שהוא רוצה לעשות זאת ויהי מה.

 

ג'יי שמגלה כי מה שנשמע עד לאותו רגע כאגדה העונה לשם מאוויריקס, גל ענקי שאף אחד לא גלש עליו קודם לכן, אכן קיים במרחק של כמה קילומטרים בודדים מהחוף בו גלש לאורך כל ילדותו בסנטה קרוז.

מוריארטי מתחבר לאחת האגדות המקומיות בחוף המקומי, פרוסטי הנסון, ומוציא ממנו התחייבות ללמד אותו כמו שהוא יודע ולהכין אותו לקראת ביצוע תרגיל גלישה שלא נראה מעולם קודם לכן.

מה שמתחיל כקשר בסיסי של מורה וחניך הופך במהרה לקשר עוצמתי בין שני חברים טובים שמגלים כי אין דבר חזק יותר מהרצון לפרוץ את הגבולות ולהגשים חלום שנראה לסובבים בלתי אפשרי.

 

ההמלצה שלנו: הגלישה הגדולה לאווירקס הוא סרט איכותי, מרגש ויוצא דופן. החברות החזקה שנרקמת בין השניים והדחף הבלתי פוסק לעשות את הבלתי יאמן בכל מחיר מביאים אלינו הצופים אחלה סרט עם עלילה מרתקת והרבה רגש.
עם ובלי קשר, סרטי גלישה תמיד היו ותמיד יהיו מגניבים – האקסטרים, החוף, הגלים וכמובן נערות החוף תמיד מבורכות.

במאים: מייקל אפטד, קרטיס הנסון.
שחקנים: ג'רארד באטלר, אליזבט שו, סקוט איסטווד, ג'וני ווסטון, אביגיל ספנסר.

טריילר:

Be Sociable, Share!