מקום מבטחים - פוסטרקייטי, בחורה צעירה ויפה, מגיעה לעיירה קטנה בשם סאותפורט שנמצאת באזור צפון קרולניה על מנת לפתוח דף חדש ונקי בחייה ולהשאיר את עברה המסובך והכואב מאחוריה.

קייטי רוצה להתנתק מהסביבה ולהיות מרוכזת בעצמה, לא להתערבב בחיי החברה החדשים ולא לפתוח עצמה לאנשי העיירה. היא שוכרת בקתה קטנה באזור ומתחילה לעבוד כמלצרית באחד מבתי הקפה המקומיים.

כמובן שניגוד לרצונותיה היא לא מצליחה להשאר מנותקת מהאנשים סביבה והיא מתחברת בסופו של דבר לאנשים החמים והדואגים שחיים בעיירה. בעיקר היא מתחברת לאלכס, אלמן צעיר עם שני ילדים ובעל חנות המכולת המקומית.

החיבור עם אלכס ושני ילדיו גורם לקייטי להפתח מחדש לאנשים ומלמד אותה שאפשר לסמוך על אנשים למרות כל מה שעברה ושהיא יכולה לאהוב מחדש.

למרות שברחה רחוק מהעבר שלה הוא רודף אחריה. זר מסתורי שאינו מוכר לאנשי העיירה מגיע אל הקהילה המקומית ומתחיל לשאול שאלות מוזרות על עברה של קייטי.

הסיטואציה מעמידה אותה אל מול השאלה האם להמשיך ולברוח מהעבר שלה ולעזוב את העיירה או להלחם בעבר על מנת להצליח לבנות את חייה מחדש יחד עם אלכס וילדיו.

 
ההמלצה שלנו: הסרט יוצא בטיימינג מושלם ליום האהבה. אם חיפשתם סרט מרגש, רומנטי וכזה שיעניין גם גברים "מקום מבטחים" הוא אופציה טובה לקחת את האישה שלכם ולצאת עם חיוך בסוף הסרט.

 
במאי: לאסה הלסטרום.
שחקנים: ג'וש דוהמל, ג'וליאן הו, קובי סמלדרס.
ז'אנר: דרמה, מתח, רומנטיקה.
משך הסרט: 115 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!