"אנחנו החברים שלך" היא דרמה מוזיקלית בכיכובו של זאק אפרון. לא, לא מדובר בגרסה מחודשת לסרט High School Musical אלא בדרמה אמיתית ונוגעת(עד כמה שניתן לעשות זאת כשקהל היעד הוא בני נוער).

קול(זאק אפרון) ושלושת חבריו, הולי(שילו פרננדז), מייסון(ג'וני ווסטון) וסקווירל(אלכס שפר) חיים בוואלי של לוס אנג'לס.

קול הוא דיג'י מתחיל שחולם להצליח בענק ויודע שכל מה שהוא צריך בשביל לצעוד לעבר ההצלחה הוא טראק אחד מוצלח שיסחוף את האנשים ויהפוך אותו מאף אחד למישהו.

יחד עם קול מנסה החבורה שגדלה יחד להצליח בענק, להפוך את קול למפורסם, להרוויח כסף גדול ולהיות מה שהם חלמו תמיד, מה שלא תמיד פשוט כשאתה מגיע מהוואלי ונקודת המוצא שלך היא נמוכה.

מייסון מארגן\שותף\ייחצן של ליין מסיבות ב-LA כל יום חמישי ומנסה לדחוף את קול לנגן במסיבה כדי שאנשים יכירו אותו.

מפגש מקרי בין קול לג'יימס(ווס בנטלי), דיג'י מצליח ומפורסם שמנגן במועדון בשעת השיא, פותח לקול דלת ענקית לעולם של הגדולים. הוא מתחיל להריח את ההצלחה ויודע שכל מה שחסר לו עכשיו זה טראק חד פעמי שאף אחד לא יצר לפניו, ויצליח להזין את האנשים בצורה מושלמת.

ההכרות עם ג'יימס מובילה את קול לעבר העולם של הגדולים, כשהחבורה שלו מאחוריו. הבעיה הגדולה היא שיחד עם ההצלחה מגיעים אתגרים, פיתויים וסיכונים – כאלה שעולים להם לפעמים ביוקר בדרך להגשמת החלום הגדול.

אם שאלתם את עצמכם איפה הבחורה היפה בסיפור, כמובן שלא טעיתם והיא ממש פה איתנו.

העוזרת האישית של ג'יימס, סופי(אמילי רטאייקאוסקי)  בחורה יפה באופן יוצא דופן ואינטליגנטית היא גם החברה שלו. הבעיה היא שמהרגע הראשון שקול פוגש אותה במועדון, עוד לפני שפגש את ג'יימס, סופי תופס אותו והוא לא מצליח לשחרר את המחשבות עליה.

 

במאי: מקס ג'וזף.
שחקנים: זאק אפרון, שילו פרננדז, ג'וני ווסטון, אלכס שפר, ווס בנטלי, אמילי רטאייקאוסקי.
ז'אנר: דרמה מוזיקלית.
משך הסרט: 96 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!