ההוביט: מסע בלתי צפוי - פוסטר"ההוביט" סרטו החדש והמדובר של פיטר ג'קסון עלה לאקרנים ביום חמישי האחרון ה-13.12 והוא מעין סרט המשך לטרילוגית "שר הטבעות" של ג'קסון, למרות שבפועל הוא מציג סיפור שהתרחש שישים שנה לפני האירועים בשר הטבעות.

הסרט מבוסס על הסרט "ההוביט" של ג'ון רונלד רעואל טולקין ולוקח אותנו אל מסעותיו של בילבו באגינס ההוביט, יחד עם חבורת גמדים במטרה לשחרר את ממלכת מידי סמאוג, דרקון רשע שמחזיק בידיו אוצר.

אומנם בשר הטבעות קיבל באגינס תפקיד משנה בלבד, אך מעריצי הטרילוגיה חיכו בקוצר רוח לצאת "ההוביט". בילבו יפגוש בדרכו יצורים קסומים שיעזרו ויפריעו לו בדרכו – אלפים, טרולים וגולם.

גנדאלף הקוסם הוא זה ששולח את בילבו למסע ומצטרף אותו אל חבורת הגמדים. לטענת הקוסם בילבו הוא זה שנבחר למשימת הפריצה המיוחדת אל ביתו של הדרקון כיוון שלמרות מראו המוזר וחסר האונים ישנם אומץ לב ותושיה רבים שיתגלו כשיהיה צורך בכך.

הסרט שמבוסס על ספר אחד בלבד מתוכנן להפרס על שלושה סרטים, ובעצם ג'קסון החליט ליצור טרילוגיה חדשה בדומה לטרילוגית "שר הטבעות" שידעה הצלחה יוצאת דופן.

הסרט עלה בגרסאות שונות לאקרנים, תוכלו לצפות בגרסה רגילה, גרסת תלת מימד, וגרסת איימקס שמוקרנת אך ורק בסינמה סיטי ראשל"צ.

במאי: פיטר ג'קסון.
שחקנים: קייט בלנשט, איאן הולם, אורלנדו בלום, בילי קונולי, איאן מק'קלן, הוגו וויבינג, ג'יימס נסביט, כריסטופר לי, אנדי סרקיס, מרטין פרימן, לוק אוונס, בארי האמפריז, אוונג'לין לילי, ג'ורג' ארמיטאג', ברט מקנזי.
ז'אנר: פנטזיה, הרפתקאות.
משך הסרט: 169 דק'.

טריילר:

Be Sociable, Share!