דמדומים שחר מפציע חלק ב' - פוסטר"דמדומים" סדרת סרטי הערפדים שהפכו לקאלט בז'אנר הערפדים מגיעה לסיומה עם הסרט החמישי בסדרה.

"דמדומים שחר מפציע חלק ב'" סוגר את סדרת הסרטים שהביאה לרחבי העולם את המאבק ויחסי הגומלין בין בני האדם, אנשי הזאב והערפדים.

שחר מפציע חלק ב' מתרחש בתקופה שאחרי לידת ביתם המשותפת של אדוארד ובלה קלאן. כעת שביתם של השניים, רנסמי, נולדה על אדוארד לחזק הרבה יותר את ההגנות סביב משפחתו – אישתו בלה והתינוקת המשותפת שלהם מפני ההתקפות האכזריות של בני שבט האצולה – הוולטורי.

בני הוולטורי שהוציאו את בני "האל-מוות" אל מחוץ לחוקי השבט שלהם מקבלים דיווח על זיהוי שגוי בהיות של רנסמי כבת אל-מוות ולכן בני השבט יוצאים למרדף אליה על מנת להשמידה.

סדרת הסרטים "דמדומים" מבוססת על סדרת הרומנים פרי עטה של סטפני מאייר והכניסה מארבעת הסרטים הקודמים בסדרה מעל למיליארד דולרים. הסרטים שקדמו בסדרה הם: דמדומים, דמדומים: ירח חדש, דמדומים: ליקוי חמה ודמדומים: שחר מפציע חלק א'.

 

ההמלצה שלנו: אם להגיד את האמת, לא מש צריך לכתוב המלצה על סרט שכזה, מדובר בטעם וריח יש שיגידו שסדרת סרטי דמדומים היא חוויה שאסור לפספס, לא סתם שורת המעריצים של סדרת הסרטים אינסופית.
מנגד, למי שמחפש סרט איכותי כנראה שיצטרך לוותר על החוויה. דמדומים הוא סרטי רומנטי בעטיפה של ערפדים והרפתקאות שונות.
אם אתן בנות שטרם מלאו להן 16 הסתערו על הכרטיסים(אם נותרו כאלה בכלל נכון לעכשיו), אם אתם מחפשים סרט איכותי לדעתנו עדיף לכם שתמשיכו הלאה בחיפושים.

במאי: ביל קונדון.
שחקנים: דקוטה פאנינג, מייקל שין, רוברט פטינסון, קריסטין סטיוארט, אשלי גרין, קלן לוץ, טיילור לאוטנר, בילי ברק, מגי גרייס, ניקי ריד.

טריילר:

Be Sociable, Share!