עלילת הסרט:
דוקטור מרטין האריס נוסע ביחד עם אשתו לועידה בברלין, הוא נכלא לתאונת דרכים אשר מכניסה אותו לקומה של 4 ימים, ולהבדיל ממה שאנחנו רגילים שבחור שקם מקומה לפעמים שוכח דברים, הפעם כשהוא קם הוא זוכר הכל אבל אנשים שכחו אותו, כולל אישתו. אף אחד לא מזהה אותו ומסתבר שאדם אחר גנב את זהותו. הוא חובר לנהגת המונית שהייתה איתו בתאונה וביחד איתה הוא מנסה לגלות את האמת.

תחילת הסרט (טיזר קטן, לא הייתי מגדיר את זה כספוילר):

כאשר הסרט מתחיל אנחנו פוגשים את דוקטור מרטין האריס (ליאם נסון) ואת אישתו אליזבת (ינוארי ג'ונס) אשר נמצאים בטיסה לועידה בברלין. כשהם יוצאים מנמל התעופה הדוקטור (הדמות הראשית) הוא נותן לבחור אחר לעלות על המונית במקומו והוא לוקח את המונית הבאה.

כשהם מגיעים למלון הוא נזכר שהוא השאיר את אחת המזוודות שלו בנמל התעופה ומכיוון שאשתו לא שם הוא ישר לוקח מונית נוספת בדרך לנמל התעופה מבלי להודיע לאישתו. ארגז גדול נופל מהמשאית שמולו וכמעט פוגע במונית שבו הוא נמצא, נהגת המונית סוטה לצד הכביש ועעפה מהגשר. הדוקטור מאבד את ההכרה ונהגת המונית מצילה את חייו. בשלב זה הוא נכנס לקומה למשך 4 ימים וכשהוא יוצא מהקומה הוא נוסע בחזרה למלון ומוצא את אישתו, אך הבעיה היא שהיא לא מזהה אותה ומכחישה כל קשר או זכרון אליו. עכשיו הוא צריך להוכיח את הזהות האמיתית שלו, מפה כבר תראו בסרט…

Be Sociable, Share!