שומרי השכונה פוסטרשומרים על השכונה, קומדיית מד"ב בכיכובם של כמה מכוכבי הקומדיות ההוליוודיות – בן סטילר, וינס ווהן, ג'ונה היל ועוד.

פשע נוראי ולא צפוי מתרחש בעיירת פרברים שקטה במרכז ארה"ב. הפשע שמפתיע את כולם ומערער את השקט והשלווה ששררו עד לאותם ימים בעיירה מביא את אוון לקום ולעשות מעשה.
אוון מחליט להכיר משמר שכונתי המורכב בערך מכל אזרח בעיירה שיהיה מוכן להצטרף אליו בכדי לפקוח עיניים על המתרחש ליד ביתם.

בניגוד למה שחשב אוון, הביקוש למשמר השכונתי לא גדול במיוחד. ואליו מצטרפים בסה"כ שלושה משכניו, אך המניעים של כל אחד מהם להצטרף לקבוצה רחוקות לגמרי מרצון טוב לשמור על השקט בשכונה.

הראשון מבניהם הוא בוב, שכל רצונו הוא לברוח מהבית לכמה לילות במהלך השבוע, לנוח קצת מביתו הסוררת.
השני הוא פרנקלין, בחור עם כוונות טובות שלא הצליח להתקבל לאקדמיה לשוטרים וכעת הוא רוצה להוכיח לכולם שהוא כן ראוי לזה ושהוא כשיר לעשות שימוש בנשק.
השלישי והאחרון בחבורה הוא ג'מרקוס, בחור עם יותר מידי זמן פנוי שלא מצא שום דבר טוב יותר לעשות בזמן שיש לו ועל הדרך בטוח כי ההצטרפות למשמר השכונתי תעזור לו להשיג בחורות.

בתוך תוכם יודעים הארבעה כי למעשה המשמר השכונתי שהקימו לא באמת הכרחי ושאין שום סיכוי שהם באמת יתקלו בהפרעות כלשהן, אך משום מקום מגלה הקבוצה שחייזרים המתחזים לאזרחים בשכונה משתלטים עליה והם יוצאים למסע להצלת השכונה והעולם כולו מידי החייזרים.

במאי: עקיבא שפר
שחקנים: בן סטילר, וינס ווהן, בילי קרדאפ, ג'ונה היל, רוזמרי דה ויט, ריצ'רד איואדה.

טריילר:

Be Sociable, Share!