עבירה, סרט מתח אוסטרלי חדש בכיכובם של ג'ואל אדגרטון, ג'יי קורטני וטום וילקינסון, עוקב אחרי שלושה שוטרים, שניים ותיקים ואחד צעיר הנכנסים לתוך סיטואציה בה מתנגשים ערכים ואינטרסים.

מל, שוטר אמיץ וותיק יוצא לחגוג יחד עם חברים אחרי שהצליח להגיע סוף סוף לפיצוח ופתרון תעלומה שהסתיימה במבצע מוצלח בו לקח חלק, במהלך החגיגות מל שותה ובדרכו הביתה פוגע בילד שנכנס לתרדמת.

אל זירת התאומה מגיעים שני שוטרים – האחד ותיק שמכיר את מל מזה שנים רבות ומכיר את פועלו הרב למען המשטרה ומחליט כי למען חברות זו הוא יטייח את הסיפור ויעשה כל שביכולתו על מנת "לשמור על התחת" של מל.

השני הוא שוטר צעיר שאל מול נגד עניו עומד אך ורק הצדק והוא יוצא למסע על מנת לחקור ולגלות את פרטי האירוע ולמצוא את האשם בפגיעה בילד המסכן.

מל עצמו שתחילה החליט לנסות להסתיר את הסיפור נשבר לאט לאט בינו לבין עצמו והמצפון שלו מקשה עליו לשמור על הסיפור בשקט – דבר שדורש ממנו ומהשוטר הותיק לבצע גם כן פעולות שימנעו מהשוטר שחוקר את המקרה לגלות עובדות שיכולות להצביע על מל.

השלושה נכנסים לתוך מערבולת כשהשאלה המרכזית היא עד כמה רחוק יהיו מוכנים כל אחד מהשלושה ללכת על מנת לשמור על הצד שלהם ולהשיג את מטרתם.

במאי: מתיו סבילה.
שחקנים: טום ווילקינסון, ג'יי קורטני, ג'ואל אדגרטון, מליסה ג'ורג'.
ז'אנר: מתח.
משך הסרט: 105 דק'.

טריילר:

 

Be Sociable, Share!